Tikkurila Festivaali: Haloo Helsinki!, Apulanta, Samu Haber, Popeda, The Rasmus, Behm, J. Karjalainen, Anna Puu, Gasellit, Elastinen, Portion Boys, Bess, Erin, Michael Monroe, Mikael Gabriel, Vesterinen Yhtyeineen, Abreu, The 69 Eyes, Stig, Viivi ym.
20.07. - 22.07.2023 Liput: 99/139/155 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Down By The Laituri - DBTL: Lauri Tähkä, JVG, Haloo Helsinki!, Dire Strats Legacy (GBR), Kaija Koo, Juha Tapio, Anna Puu, Kid Creole and the Coconuts (USA), Maija Vilkkumaa, Yö & JP Leppäluoto, Viivi, Isac Elliot, Abreu, Roope Salminen & Koirat ym.
25.07. - 27.07.2024 Liput: 93/124 (1/3pv)€ (ticketmaster.fi)
Kesärauha: Röyksopp (NOR), Anna Puu, Cledos, Ismo Alanko, Maustetytöt, Yona, 22-Pistepirkko, Antti Autio + Jouset, Business City, Dina Ögon, Draama-Helmi, Ege Zulu & Swengarit, Huoratron, Lauri Haav, Pehmoaino, Pesso, Pom Poko, Ruissalo Amping ym.
16.06. - 18.06.2023 Liput: 100/125/145 (1/2/3pv)€ (lippu.fi)
Vaasa Festival: Juha Tapio, Cornelia Jakobs (SWE), Anna Puu, Elonkerjuu, Popeda, Behm, Viivi, Erika Vikman, Olavi Uusivirta, Susanne Erkinheimo, Arppa, Ramses II ym.
03.08. - 05.08.2023 Liput: 179,90 (3pv)€ (lippu.fi)
Bättre Folk: J. Karjalainen, Paperi T, Maustetytöt, Ruusut, Yona, Arppa, Litku Klemetti, Pehmoaino, Anna Järvinen (SWE), Laura Friman, Ville Verkkapuro, Susanna Hast, Niko Hallikainen, Eeva Turunen, Mikko Räty ym.
14.07. - 15.07.2023 Liput: 55-60/95 (1/2pv)€ (tiketti.fi)
Ilosaarirock: Jacob Banks (GBR), Dylan (GBR), Sleep Token (GBR), Years & Years (GBR), Anna Puu, Stam1na, Eevil Stöö & Stepa, Gasellit, Antti Autio, Malla, Maustetytöt, Michael Monroe, Pehmoaino, Stoned Statues ym.
la 15.07.2023 Liput: 109/159/189 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Työväen Musiikkitapahtuma: Erja Lyytinen, J. Karjalainen, The Troubled Three (SWE), Pete Parkkonen, Steve 'n' Seagulls, Vesterinen Yhtyeineen, Kimmo Pohjonen, Paleface, Anna Eriksson, Ismo Alanko, Nyrkkitappelu, Bess, Roamin' Street Band ym.
26.07. - 30.07.2023 Liput: 55/99,50 (1/4pv)€ (tiketti.fi)
Red Carpet -festari: Bess, Kuumaa, Anna Puu, Olavi Uusivirta, Roope Salminen & Koirat, Kasmir, Jukka Poika, Malla, Sara Siipola, Emilia Sisco, Silva Emilia ym.
25.08. - 26.08.2023 Liput: 64,90/109,90 (1/2pv)€ (lippu.fi)
Ruisrock: Skrillex (USA), Antti Tuisku, Pinkpantheress (GBR), Yung Lean (SWE), Gettomasa, Haloo Helsinki!, Alma, Anna Puu, Benjamin, Eevil Stöö & Stepa, Ege Zulu, Isaac Sene X Adi, Isac Elliot, Jami Faltin, Kissa, Kuumaa, Linda Fredriksson Juniper ym.
la 08.07.2023 Liput: 125/205/225 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Kesärauha: The Sounds (SWE), Maustetytöt, Paperi T, Sevdaliza (IRN), 22-pistepirkko, Anna Järvinen, Asa Bäänd II, Combos (NOR), Elias Gould, Draama-helmi, Girl Scout (SWE), Lähiöbotox, Muscular, Pehmoaino, Ruissalo Amping, Waterbaby (SWE) ym.
su 18.06.2023 Liput: 100/125/145 (1/2/3pv)€ (lippu.fi)
Sideways: M83 (FRA), Anna Puu, Ruusut, Billy Nomates (GBR), Billy Woods (USA), The Comet Is Coming (GBR), Desire (CAN), Jehnny Beth (FRA), Kælan Mikla (ISL), Los Bitchos (GBR), Maja Francis (SWE), Panda Bear & Sonic Boom (GBR), Supersilent (NOR) ym.
la 10.06.2023 Liput: 100/150/165 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Vaasa Festival: Samu Haber, Popeda, Anna Puu, Eva Dahlgren (SWE), Happoradio, Elonkerjuu, Erika Vikman, Ramses II, Susanna Erkinheimo, Ilta ym.
pe 04.08.2023 Liput: 79,90/129,90/179,90 (1/2/3pv)€ (lippu.fi)
Festivaali: Samuli Putro, Yona, Anna Järvinen, Maustetytöt, Olavi Uusivirta, Paperi T, Arppa, Aavikko, Ursus Factory, Gasellit, Knife Girl, Litku Klemetti, Ruusut, Business City, Draama-Helmi, Isaac Sene, Karri Koira, Linda Fredriksson Juniper, Malla, Pe
25.08. - 26.08.2023 Liput: 65/105 € (tiketti.fi)
Haapavesi Folk Music Festival: Natalie & Brittany Haas (USA), Joseph Decosimo (USA), Góbé (HUN), Pengetös Trio (HUN), Maija Kauhanen & Johannes Geworkian Hellman (SWE), Anna Murtola & Joonas Widenius, Juurakko, Frigg, Jaakko Laitinen & Lapin Lisä ym.
27.06. - 29.06.2024 Liput: 32,50/42,50/47,50/80,50 (to/pe/la/3pv)€ (tiketti.fi)
Iskelmä Festivaali Himos: Vesterinen Yhtyeineen, JVG, Kaija Koo, Elastinen, Behm, Juha Tapio, Jenni Vartiainen, Bess, Arttu Wiskari, Anssi Kela, Anna Puu, Portion Boys, Yö & JP Leppäluoto, Kuumaa, Jannika B, Ellinoora, Stig, Viivi, Eppu Normaali ym.
27.06. - 29.06.2024 Liput: 104/145/169 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Naantalin Musiikkijuhlat: Elina Vähälä, Helena Juntunen, Tuuli Lindeberg, Liza Ferschtman, Jan Söderblom, Anna-Liisa Bezrodny, Yuval Gotlibovich, Jan-Erik Gustafsson, Amalie Stalheim, Niek de Groot, Benoît de Barsony, Matthew Hunt, Barry Douglas ym.
06.06. - 17.06.2023 Liput: 38 € (lippu.fi)
Kainuun Musiikkijuhlat: Apulanta, Arttu Wiskari, Sanni, Sonata Arctica, Ressu Redford, J. Karjalainen, Anna Abreu, Bess, Jannika B, Haloo Helsinki, JVG, Vesala, Behm, Erin, Viivi, Olli Halonen ym.
26.08. - 27.08.2022 Liput: 69,9/99,9 (1/2pv)€ (lippu.fi)
Baltic Jazz: Professor Cunningham & His Old School (USA), Fredrik Lindborg Trio & String Quartet (SWE), Angelika Klas & Seppo Hovi Trio, Anna Inginmaa, Antti Sarpila, Antti Sarpila Swing Band, Archipelago Sea Jazz All Stars, Baltic Gospel Singers, Cream P
07.07. - 09.07.2023 Artistit: Useita artisteja. Katso erillinen ohjelma.
Liput: 170 € (tiketti.fi)
Porispere: Airbourne (AUS), Gettomasa, The Rasmus, Anna Puu, J. Karjalainen, Gasellit, Stratovarius, Viikate, Ursus Factory, Diablo, Business City, Lyömättömät, Antti Autio, Mary Ann Hawkins, Asa
la 05.08.2023 Liput: 65/110 (1/2pv)€ (ticketmaster.fi)
Kainuun Musiikkijuhlat: Samu Haber, Portion Boys, Maija Vilkkumaa, Anna Puu, Viivi, Petri Nygård, Lauri Tähkä, Erika Vikman, Kuumaa, Happoradio, Basic Element (SWE), Inna (ROM), Ressu Redford, Aikakone, Pasi Ja Anssi, DJ Ice K ym.
09.06. - 10.06.2023 Liput: 79,90/139,90 (1/2pv)€ (lippu.fi)
Ruisrock: Lil Nas X (USA), Machine Gun Kelly (USA), Yeat (USA), Emotional Oranges (USA), Slowthai (GBR), Apulanta, Vesala, Abreu, Aliisa Syrjä, Behm, Bess, Costi, Elsi Sloan, Erika Vikman, Huora, Maustetytöt, Paperi T, Ruusut, Stoned Statues, Turisti ym.
su 09.07.2023 Liput: 125/205/225 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Provinssi: Ghost (SWE), JVG, Apulanta, Jinjer (UKR), Lorna Shore (USA), Spiritbox (CAN), Vended (USA), Abreu, Juha Tapio, Knife Girl, Käärijä, Maija Vilkkumaa, Malla, Pehmoaino, Pessa, Robin Packalen, Ruusut, Samuli Putro, Sofa, Sonia, Turisti
la 01.07.2023 Liput: 119/169/209 (1/2/3pv)€ (lippu.fi)
Kesärauha: Aurora (NOR), Anna Puu, Dreamworld, Ruusut, Yona, Antti Autio, Dina Ögon (SWE), Ege Zulu & Swengarit, Glass Beams (AUS), Grande Mahogany, Hidria pacefolk, Huoratron, Jambo, Käärijä, Lauri Haav, Louie Blue, Malla, Matriarkaatti, Pesso ym.
la 17.06.2023 Liput: 100/125/145 (1/2/3pv)€ (lippu.fi)
Provinssi: Antti Tuisku, Architects (GBR), Amorphis, Baby Queen (ZAF), Ic3peak (RUS), VV, Aaro 630, Alma, Anna Puu, Bess, Cledos, Lauri Haav, Liila Jokelin, Pyy, Swallow The Sun, Wöyh!, Yona
pe 30.06.2023 Liput: 119/169/209 (1/2/3pv)€ (lippu.fi)
Hiljaisuus-festivaali: Erika Ahola, Elaine Briant, Ilkka Heinonen, Imogen Huzel, Laura Hynninen, Mikko Hyvönen, Tomi Knuutila, Heini Koskinen, Mikael Kristiansen, Nelli Kujansivu, Anna Kuvaja, Harri Kuusijärvi, Meri Kytö, Hedda Liukkala, Viljami Mehto ym.
08.06. - 11.06.2023 Liput: 20-28/83,50-164 (1/4pv)€ (tiketti.fi)
Qstock: Zara Larsson (SWE), Haloo Helsinki!, Jenni Vartiainen, Amaranthe (SWE), Kuumaa, Lauri Tähkä, Gettomasa, Alessandra (NOR), Blind Channel, Sanni, Ibe, Sexmane, Don Huonot, Cledos, Abreu, Mokoma, Vesterinen Yhtyeineen, Jami Faltin, Arppa, Lyyti ym.
26.07. - 27.07.2024 Liput: 139 (2pv)€ (ticketmaster.fi)
Saaristo festivaali: Kolmas Nainen, Ibe, Abreu, Indica, Käärijä, Ellinoora, Portion Boys, Maija Vilkkumaa, Arttu Wiskari, Teflon Brothers, Ressu Redford, Pete Parkkonen, Ida Paul & Kalle Lindroth, Reino Nordin ym.
07.06. - 08.06.2024 Liput: 89 (2pv)€ (tiketti.fi)
Maaliskuun Musta Messu: Wolfheart, Where's My Bible, Warmoon Lord, Bob Malmström, The Gallows Dance, Torture Killer, Azaghal, Kallomäki, Dolly Poupee, Anna Ivana Julma
la 09.03.2024 18:00 Artistit: Wolfheart, Where's My Bible, Warmoon Lord, Bob Malmström, The Gallows Dance, Torture Killer, Azaghal, Kallomäki, Dolly Poupee, Anna Ivana Julma
Liput: 46 € (Lippu.fi)
Holjat: Anssi Kela, Vesterinen Yhtyeineen, Gasellit, Kuumaa, Abreu, Viivi, Yö & JP Leppäluoto, Ressu Redford, Roope Salminen & Koirat, Pasi & Anssi, DJ Amanda Harkimo ym.
09.08. - 10.08.2024 Liput: 73/123 (1/2pv)€ (ticketmaster.fi)
Tapiola Festivaali: Samu Haber, Blind Channel, Elastinen, Portion Boys, Ismo Alanko, Gasellit, Cledos, Abreu, Ida Paul & Kalle Lindroth, Yona, Etta, Ramses II, Yeboyah, Günther (SWE), Haddaway (DEU), Waldo's People, Alice Deejay (NLD) ym.
la 19.08.2023 Liput: 79/150 (1/2pv) €
Radio Nova Festivaali: Black Eyed Peas (USA), Anastacia (USA), Icona Pop (SWE), Gettomasa, Elastinen, Abreu, The Rasmus, Juha Tapio, Günther (SWE), E-Rotic (DEU), Basic Element (SWE), Solid Base (SWE), Aikakone, Mohombi (SWE), Millennium Project
la 17.06.2023 14:00 Liput: 89/159 (1/2pv) €
Limingan kamarisoitto: Beata Antikainen, Jari Valo, Anna-Maija Hirvonen, Krista Rosenberg, Anne Korhonen, Riina Salminen, Ville Väätäinen, Sam Parkkonen, Tuomas Turriago
14.06. - 16.06.2024 Liput: 25 € (tiketti.fi)